Grabitje me arem

Saturday 06 June 72574 Shares

Grabitje me arem

Diten e sotme policia e athines ka shpallur ne kerkim shtetasin Selfo Zykaj, i njohur si KLEVI. Ky person ne bashkpunim me disa te tjer po per arsye hetimesh policia nuk jep emra akuzohen per nj ser akuzash, si vjedhe, grabitje me arem, kanosje personi nen kercenimin e armes. Sipas burimeve kofidenciale policia ka informacione se lodhet ne franc dhe pritet arestimi i tij dhe ekstradimi ne shtetin Grek


Recommended