BRITANI: KAPET NGA POLICIA NJE SHPI BAR

Thursday 28 January 49294 Shares

BRITANI: KAPET NGA POLICIA NJE SHPI BAR

Policia Britanike ka arritur te zbuloj fabriken e kanabis Sativa me rreth 500 rrenje kanabis .Dy persona jan vene ne pranga .Dhe i shpallur ne kerkim eshte Besmir Cara. Si koka e grupit qe komandonte ne Manchester United dhe Liverpool dyshohen se jan dhe 4 autor te tjere qe po punohet per kapjen etyre.


Recommended