Ünlü şarkıcı CG5 (Charlie Green) tur için İngiltere'de iken büyük trafik kazası geçirdi!

Thursday 17 June 2059 31815 Shares

Ünlü şarkıcı CG5 (Charlie Green) tur için İngiltere'de iken büyük trafik kazası geçirdi!

Ünlü sanatçı Charlie Green, 2 arkadaşıyla yapacağı konser turu için İngiltere'ye uçmuşlardı. Arabada dinlenmek için otele giderken 1 araç Charlie Green'in içinde bulunduğu araca KASITLI olarak çarptığı gözlemlendi.

Ünlü sanatçı Charlie Green şuanda hastanede canıyla uğraşıyor. Yoğun bakımda ve durumu halen çok ağır. Charlie Green'in en büyük fanlarından olan TÜRK birisi, yaşadığı sitenin ortasına Charlie Green'in büyük bir posterini astı.

Charlie Green'in yanında olan 2 arkadaşı ise DAGames ve Dolvondo + olarak ise Charlie Green'in sevgilisi OR3O idi. Hepsi yoğun bakımda..

loading Biewty

Most Popular

  1. 1

    a monkey escapes from the miami zoo and throws bananas from a tree Mario a monkey from the Miami Zoo has escaped last Friday from his cage when he escaped, he threw bananas at people from all over Los Angeles. This has led to a video called "banana rain going viral" right now this little criminal monkey is found in prison.

  2. 2

    octopus teaches math at harvard They hire octopus to teach math at harvard, the octopus is called arnold and it is said that he is paid 3000 dollars per class. here are some images

loading Biewty 3