Medyum Memiş'ten Online Vedik Astroloji Kursu

This is a satirical website. Don't take it Seriously. It's a joke.

Tuesday 09 August 2059 94506 Shares

Medyum Memiş'ten Online Vedik Astroloji Kursu

Son günlerde merdiven altı astrologların çoğaldığını belirten Medyum Memiş : "Bu kepazeliğe bir son vermek adına tüm bildiklerimi ve 35 yıllık tecrübemi online olarak vereceğim kursta, gerçek vedik astroloji öğrenmek isteyen insanlara aktaracağım. Her işin bir yakışığı var, önüne gelen bu işi yapmak istiyor. Ben bir ameliyathaneye girip cerrahın elinden bistüriyi alsam, beyin ameliyatı yapacağım desem nolur? Bana deli derler değil mi? Öyleyse bu işi de sadece bilenler yapsın. 3 hafta sürecek online kursta vedik astrolojiye dair her şeyi anlatacağım. Sevenlerim benden haber beklesin.
www.memisleastroloji.com sitesinden duyuruları takip edin lütfen."

This is a satirical website. Don't take it Seriously. It's a joke.

loading Biewty

Most Popular

  1. 1

    a monkey escapes from the miami zoo and throws bananas from a tree Mario a monkey from the Miami Zoo has escaped last Friday from his cage when he escaped, he threw bananas at people from all over Los Angeles. This has led to a video called "banana rain going viral" right now this little criminal monkey is found in prison.

  2. 2

    octopus teaches math at harvard They hire octopus to teach math at harvard, the octopus is called arnold and it is said that he is paid 3000 dollars per class. here are some images


Idk